ПОДАРУНКОВА КАРТКА


1. Подарункову картку можна придбати та використати в магазинах мережі супермаркетів побутової техніки та електроніки «ВМ ТЕХНІКА» у відповідності до положень дійсних правил.

2. Утримувач Подарункової картки – фізична особа в безпосередньому правомірному володінні якої знаходиться Подарункова картка. Подарункова картка діє на пред’явника.

3. Власник Подарункової картки – відповідний магазин, в якому було придбано подарункову картку.

4. Номінал Подарункової картки дорівнює сумі грошових коштів, внесених покупцем в касу Власника при придбанні Подарункової картки.

5. Строк дії Подарункової картки необмежено з моменту її активації, яка здійснюється Власником в момент внесення покупцем передоплати (завдатку) шляхом придбання Подарункової картки.

6. Неактивована Подарункова картка є недійсною та не приймається до оплати (не може бути використана) і підлягає безоплатному вилученню Власником.

7. Активація Подарункової картки та/або її використання означає безумовну згоду Утримувача Подарункової картки з дійсними правилами.

8. Придбання Подарункової картки свідчить про укладення між Власником та Утримувачем попереднього договору із зобов’язанням протягом строку дії Подарункової картки укласти основний договір роздрібної купівлі-продажу товарів з асортименту і за цінами, представленими в торгових залах будь-якого з супермаркетів побутової техніки та електроніки нашої мережі на день укладання роздрібного договору купівлі-продажу.

9. Сума внесених покупцем Подарункової картки грошових коштів становить номінал Подарункової карти і є завдатком, який у разі укладання основного договору роздрібної купівлі-продажу зараховується в рахунок оплати за придбані товари та/або послуги.

10. У разі вибору Утримувачем Подарункової картки товару та/або послуг на суму, що перевищує номінал Подарункової картки (фактичний залишок грошових коштів на Подарунковій картці), для придбання такого товару Утримувач Подарункової картки має здійснити доплату різниці між вартістю відповідного товару та/або послуги та номіналом Подарункової картки (фактичним залишком грошових коштів на Подарунковій картці) готівкою або платіжною картою.

11. Власник Подарункової картки має право безоплатно вилучити Подарункову картку в разі настання однієї з наступних обставин: 1) повного використання номіналу Подарункової картки, 2) Подарункова картка є неактивованою, 3) несанкціонованого використання Подарункової картки.

12. Подарункова картка поверненню та/або обміну на грошові кошти не підлягає.

13. Гарантійне обслуговування, обмін і повернення товарів придбаних з використанням Подарункової картки, здійснюється в загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України.

14. При втраті або крадіжці Подарункової картки остання не відновлюється. Власник не несе відповідальності за несанкціоноване використання Подарункової карти, оскільки Подарункова карта обслуговується в режимі «на пред’явника».

15. Інформацію про строк дії та/або номінал Подарункової картки можна отримати за місцем її придбання.

500.jpg     1000.jpg     

Вгору