Акція «Купуй за пів ціни»

Термін дії: з 11.05 по 14.05 2017.

Кожен покупець має можливість придбати товар за пів ціни, відмічений у роздрібному магазині вставкою «КУПУЙ ЗА ПІВ ЦІНИ» біля цінника. За умовами акції, будь-який клієнт може оплатити до 50% від вартості товару бонусними коштами з персональної дисконтної картки. Якщо бонусів на картці не вистачає до половини вартості товару, списати з картки можна будь-яку суму, але не більше 50% від вартості акційного товару.

При купівлі товару за акцією «Купуй за пів ціни» у роздрібному магазині обов’язковим є пред’явлення своєї персональної дисконтної картки на касі магазину при розрахунку за товар. При купівлі акційного товару в онлайн магазині в коментарях до замовлення обов’язково вказуйте номер своєї дисконтної картки.

Акція розповсюджується на продажі в кредит та розстрочку (окрім акційної розстрочки «0% до 20міс»), але не розповсюджується на продажі по безготівковому розрахунку.

Знижки, акційні пропозиції та подарунки за різними акціями не сумуються.

Кількість акційного товара та подарунків обмежена наявністю на складі.

Ціна на акційний товар та термін дії акції можуть бути змінені без попередження, на розсуд адміністрації мережі магазинів.

Детальні умови по всім акціям дізнавайтесь у продавців-консультантів.

Список акційного товару!!!