Побутова техніка в подарунок

Побутова техніка в подарунок!

Чому люди відмовляються від мрії – мати власний будинок?

Різні опитування показують, що багато людей мріє про власний дім. Проте, з різних причин люди все ж відмовляються від своєї мрії на користь квартир.

Однією з причин є, звісно, вартість будинку. Адже ціна домів з традиційних матеріалів, таких як цегла, газоблок чи піноблок починається від двадцяти-тридцяти тисяч доларів, в залежності від величини та складності проекту. Крім того, доведеться викласти ще чималу суму на внутрішнє оздоблення будинку.

Компанія “Власний дім” фактично вирішує це питання, даючи можливість побудувати будинок по ціні від 160$ за м2, що дозволить заощадити кошти.

Всі знають, що витрати після закінчення будівництва не припиняються! Меблі, сантехніка, побутова техніка – це ще не весь перелік того, що потрібно придбати.

І тут знову приходить на допомогу компанія “Власний дім” та найбільша мережа магазинів побутової техніки у Вінниці “ВМ-Техніка”!

Ми розпочинаємо спільну акцію “Побутова техніка в подарунок“, під час якої ми даруватимемо кожному клієнту побутову техніку на 10 000 грн!

Для участі в акції, вам потрібно лише довірити будівнитцво Вашого будинку компанії “Власний дім“. А після завершення будівництва обрати необхідну побутову техніку на Ваш смак в мережі магазинів “ВМ-техніка” чи онлайн магазині та повідомити про Ваш вибір. Сума чеку може бути будь-якою! І 10000 грн зі всієї суми компенсує компанія “Власний дім”.