Наша компания

«ВМ-Техніка» - мережа магазинів та складів оптово-роздрібної торгівлі побутовою технікою.

З 2013 року «ВМ-Техніка» зареєстрована, як торгова марка, що дає мережі юридичну захищеність. А головне те, що клієнти можуть бути впевнені в нашій торгові марці.

Історія самої торгової марки розпочалася більше 10-ти років тому у місті Вінниця. "ВМ-Техніка" - сімейний бізнес, а відповідно таке ж і відношення до клієнтів, з врахуванням індивідуального підходу до кожного з них, не могло не принести результат. Оскільки вінничанам пропонувався надзвичайно широкий асортимент товару за доступними складськими цінами, потік клієнтів невпинно збільшувався і тому постало питання про відкриття роздрібних магазинів.

В 2011 відкрився перший з них. Родзинкою, що вирізняла його серед численних конкурентів, став надзвичайно широкий вибір товару за складськими цінами. Навіть назва зазвучала: «ВМ» – вінницький магазин. Тепер вінничанам не потрібно було їхати на околицю міста, де розташовувався склад, для того, щоб придбати необхідні товари за складською ціною. Для людей з ексклюзивними забаганками відпала необхідність їхати в столицю чи великі міста для їх придбання, і, на відміну від замовлення техніки по Інтернету, з’явилася можливість побачити її наочно. Продукція найкращих виробників з усього світу стала ближча для вінничан. Окрім техніки, пропонується широкий вибір супутніх товарів: аксесуарів, посуду, побутової хімія, засоби догляду за технікою.

Згодом кількість магазинів збільшилась і «ВМ-Техніка» почала асоціюватись з мережею магазинів побутової техніки.

Незабаром відкриття нових магазинів «ВМ-Техніка». Це означає - ще більше можливостей купувати у Вінниці зі зручністю і комфортом. Про надзвичайно широкий асортимент товарів і говорити не доводиться, адже «ВМ техніка» давно стала синонімом словосполучення «багатий вибір».

Усі наші магазини поєднує не тільки широкий вибір високоякісної техніки та аксесуарів, а й підбір професійного, ввічливого персоналу. Працівники не тільки нададуть консультацію щодо параметрів товару, а також допоможуть розібратися у правилах експлуатації та користування купленим товаром. «ВМ-Техніка» пропонує , окрім сервісного, післягарантійне обслуговування та додаткові послуги сервісних майстрів. Клієнта ніколи не залишать наодинці з його проблемою.

«ВМ»: велика та мала техніка – ще одна грань бренду. Дійсно: вибрати можна від найменшої дрібнички до масштабної забаганки найвибагливішого клієнта. Причому, ціновий діапазон також надзвичайно широкий, як і способи розрахунку: готівковий, безготівковий, картковий. кредит. Програма кредитування дає вибір між декількома банками – обирайте на свій смак.

З 2016 року "ВМ-Техніка" переходить на новий рівень для себе та за проханням своїх клієнтів відкриває інтернет-магазин. Відкриття магазину в інтернеті дозволить нашим клієнтам здійснювати покупки не виходячи з дому чи офісу та не прив'язуючись до графіку роботи роздрібних магазинів. Також завдяки цьому наші клієнти не тільки зможуть побачити увесь асортимент наших магазинів, а й вибрати собі покупку серед товарів, які можна привезти під замовлення, або серед тих, які тимчасово відсутні на полицях наших магазинів.

Той, хто хоч раз став клієнтом «ВМ-Техніки», повертається за покупками знову і знову, а того, хто хоче переконатися, що це мережа магазинів, де задовольняють найвибагливішого покупця - ласкаво просимо! Завітайте до нас – тут вам завжди раді.

Наша команда

Основна цінність компані "ВМ-Техніка" - це наша команда. Наша команда - це та сила, яка виводить компанію на лідируючі позиції у сфері продажу побутової техніки та електроніки у нашому регіоні.14.jpg

На кожному з наших магазинів сформовано команду з однодумців, спеціалістів високого рівня, креативних людей. які прагнуть розвивати компанію та розвиватись разом з нами.image-3f28d8b0e2d8836e84e23381928d8ddc28

Наша команда - це дружній колектив, який ставиться до загально справи, як до своєї особистої, як до частини свого життя, не шкодуючи зусиль та власного часу.

Наші спеціалісти постійно проходять навчання, покращують свої знання та навики, підвищують кваліфікацію.

Ми з радістю допоможемо підібрати необхідну техніку. яка буде надійно працювати та звільнить Вас від буденних клопотів.

Наші досягнення

Бренд року

Конкурс "Народний бренд" проходить у Вінниці вже 14 років поспіль. Завдяки Медіа Корпорації RIA у вінничан є можливість публічно висловити свою думку про підприємства, виробників товарів і послуг. Цього року рекордна кількість вінничан визначили переможців року, які отримали дипломи "Народний бренд" і статуетки перемоги "Ніка". Завдяки прихильності наших клієнтів "ВМ-Техніка" уже двічі отримала визнання "Народного бренду" та вінниччан. Вперше нагороду ми отримали у 2014р., а вже у 2015р. підтвердили той високий статус, яким наділили нас вінничани, отримавши ще одну нагороду.12347831_1668338983409331_45833453168092

Відзнаки від наших партнерів

Відгуки наших партнерів

Сотрудничаем с компанией "ВМ-Техника" г. Винница три года. За это время компания показала себя как надежный и ответственный партнер, который всегда выполняет взятые на себя обязательства. Также в компании работают грамотные и ответственные сотрудники, выполняющие свои обязанности на высоком профессиональном уровне. Мы удовлетворены работой с компанией "ВМ-Техника" планируем и в дальнейшем развивать наше сотрудничество.

менеджер по продажам компании "Aquila" Столетов А.В.

Компанія "ВМ-Техніка" надійний партнер вже протягом більш ніж п'яти років. За цей час, керівництво компанії, зарекомендували себе як супер професіонали своєї галузі і надійні партнери по бізнесу. В цей непростий час, вони змогли не тільки зберегти, але й розширити свій бізнес, при цьому ніяким чином не заплямувати своєї репутації, це багато про що говорить!
Відповідальність, честність, адекватна оцінка ситуації - це команія "ВМ-Техніка”

З повагою,
Крижовський Владислав,
Комерційний директор TM SJ Corporation

Вгору