Найчастіше запитують

Як замовити товар?

Замовляти товар можна цілодобово через наш сайт. При замовленні вкажіть яким способом Ви бажаєте розрахуватись за товар та якому способу доставки ви надаєте перевагу. Якщо замовлення оформлене після 9:00 ми звяжемось з Вами на протязі дня. якщо після 18:00 - наступного дня.

Як отримати замовлений товар?

Для того щоб отримати замовлений товар, Вам потрібно спочатку оплатити його будь-яким зручним для Вас способом та замовити доставку цього товару, або самостійно забрати його у нашій точці видачі товару. Наш магазин надає Вам усі переваги купівлі товару в інтернеті: шорокий асортимент, можливість замовити доставку купленого товару додому, на склад вантажеперевізника чи забрати самостійно, оплатити товар готівкою, кредитною картою чи оформити у кредит.

Що потрібно мати при собі, щоб отримати замовлений товар?

Після замовлення товару на сайті, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення даних по оплаті та доставці, також після погодження замовлення він надасть Вам номер замовлення. Для отримання замовлення у точці видачі Вам потрібно буде тільки номер замовлення. Якщо замовлення отримуватиметься на складі вантажоперевізника - номер декларації та паспорт отримувача. Якщо Ви забажаєте оформити товар у кредит безпосередньо на точці видачі товару при собі обов'язково потрібно мати номер замовлення, паспорт та ідентифікаційний код.

Чи може хтось інший отримати моє замовлення?

Ваше замовлення може отримати будь-яка особа. Достатньо повідомити номер замовлення та здійснити оплату покупки. Якщо замовлення відправлятиметься вантажоперевізником обов'язково вказуйте особу, яка отримуватиме товар.

Чи можна забрати замовлення з роздрібного магазину?

Наші магазини працюють 7 днів на тиждень. У м.Вінниця Ви можете забрати своє замовлення з магазину "ВМ-Техніка" за адресою пров. Костя Широцького 3А. З графіком робити магазину та контактними номерами телефонів можна ознайомитись на сторінці "Наші магазини"

Чи можна відмінити замовлення зроблене на сайті?

Ви можете відмінити своє замовлення зателефонувавши нашому менеджерові по телефону вказаному на сайті. Для відміни замовлення потрібно буде вказати номер замовлення та ПІБ під яким Ви зареєстровані у нас на сайті.

Коли я отримаю товар?

Якщо замовлений товар є в наявності на складі і Ви зробили замовлення в першій поливині дня, ми доставимо замовлення в той же день (для м.Вінниці). Уточнюйте терміни доставки у наших менеджерів, залишайте свої побажання про час отримання доставки. Якщо доставку здійснює наш курєр, він обов'язково зателефонує Вам перед доставкою. Якщо доставка здійснюється по Україні, сроки доставки залежать від графіка перевізника.

Доставка

Самовивіз з магазинів "ВМ-Техніка".

 1. Замовте товар на сайті або за телефоном
 2. При оформленні замовлення вкажіть "Самовивіз з магазину"
 3. Вкажіть магазин у якому б Ви хотіли отримати товар
 4. Наш менеджер повідомить Вам номер замовлення, дату та час отримання товару.
 5. Отримайте товар у обраному магазині. Адреси та контакти магазинів знаходяться у розділі "Наші магазини"

Курєрська доставка (для м.Вінниці).

 1. Замовте товар на сайті або за телефоном
 2. При оформленні замовлення вкажіть "Курєрська доставка"
 3. Вкажіть адресу та бажаний час отримання замовлення
 4. В день отримання з Вами зв'яжеться наш курєр та повідомить час отримання товару.
 5. Відразу перевірте отриманий товар.

Доставка службою "Нова Пошта".

 1. Замовте товар на сайті або за телефоном
 2. При оформленні замовлення вкажіть "доставка Новою Поштою"
 3. Вкажіть адресу отримувача або номер відділення служби перевезення.
 4. Наш менеджер повідомить Вам номер декларації.
 5. Відслідковуйте товар на сайті служби перевезення.
 6. Коли товар буде на точці видачі Ви отримаєте смс-повідомлення.
 7. Отримайте товар на точці видачі "Нової пошти".
 8. Відразу перевірте товар на точці видачі.

Вартість доставки.

 1. самовивіз товару з наших магазинів безкоштовний
 2. курєрська доставка по м.Вінниці, при замовленні на суму більше 3000грн., безкоштовна.
 3. вартість доставки в найближчі населені пункти від м.Вінниці становить 10 грн./км
 4. вартість доставки службою "Нова пошта" можна розрахувати на сайті компанії.

Оплата

Варіанти оплати.
 1. готівкою: безпосередньо при отриманні товару або в одному з наших магазинів де Ви забиратимете замовлення
 2. кредитною карткою: на сайті чи через банківські термінали. Виконання замовлення відбувається тільки після зарахування коштів на рахунок нашої компанії. Отримати замовлення може тільки власник платіжної картки. Курєр має право на ознайомлення з документом, що посвідчує особу власника картки.

  Ми приймаємо оплату з карток:

 3. оформлення товару у кредит: у будь-якому відділенні укрсиббанку або у нашому магазині у м.Вінниця. Виконання замовлення відбувається тільки після надання банком документів про оформлення кредити та сплати клієнтом першого внеску, якщо такий мав бути. Отримати товар може лише людина на яку оформлявся кредит. Курєр має право на ознайомлення з документом, що посвідчує особу.
Вгору