Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну інформацію про себе, яка в подальшому буде використовуватись для надання якісних послуг під час виконання ваших замовлень на сайті. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення "ВМ-Техніка" може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. "ВМ-Техніка" не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами на сайті vmtehnika.com.ua.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт "ВМ-Техніка". Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів.