Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Кондиціонери

Виробник: Cooper&Hunter Модель: Cooper&Hunter CH-S09XN7
Кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09XN7 дозволяє з легкістю забезпечити комфортні кліматичні умови в приміщенні площею до 25 кв.м. Крім охолодження і обігріву, він здатний також осушувати й очищати повітря за допомогою технології CH SMART-ION Filter. Прилад працює з низьким рівнем шуму і мінімальним с..
8499грн.
Виробник: Cooper&Hunter Модель: Cooper&Hunter CH-S12FTXE-NG (WI-FI)
Багатофункціональна настінна спліт-система Cooper & Hunter Alpha NG (Inverter) CH-S12FTXE- NG виконана в повній відповідності з директивою Європейського союзу ErP від 01.01.2013 для побутових теплових насосів і кондиціонерів. Кондиціонер працює в режимах обігріву, охолодження, очищення повітря і вен..
14999грн.
Виробник: Electrolux Модель: Electrolux EACS-12HF/N3
Побутовий настінний кондиціонер Electrolux EACS-12HF / N3 розрахований на роботу в приміщенні до 30 кв.м. Прилад виконаний з якісних і зносостійких матеріалів, з використанням сучасних технологій, які забезпечать тиху роботу і високу продуктивність протягом усього терміну служби системи. Не можна не..
9299грн.
Виробник: Electrolux Модель: Electrolux EACS-18HF/N3
Побутовий настінний кондиціонер Electrolux EACS-18HF / N3 розрахований на роботу в приміщенні до 50 кв.м. Прилад виконаний з якісних і зносостійких матеріалів, з використанням сучасних технологій, які забезпечать тиху роботу і високу продуктивність протягом усього терміну служби системи. Не можна не..
14499грн.
Виробник: Electrolux Модель: Electrolux EACS-24HF/N3
Побутовий настінний кондиціонер Electrolux EACS-24HF / N3 розрахований на роботу в приміщенні до 65 кв.м. Прилад виконаний з якісних і зносостійких матеріалів, з використанням сучасних технологій, які забезпечать тиху роботу і високу продуктивність протягом усього терміну служби системи. Не можна не..
16999грн.
Показано з 1 по 12 із 24 (2 сторінок)