Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Водонагрівачі

Виробник: Ariston Модель: Ariston ABS VLS PW 80 D
Встановивши такий електричний накопичувальний водонагрівач, як Ariston ABS VELIS EVO POWER 80 D, Ви перестанете залежати від центрального водопостачання гарячою водою, адже у Вашому домі завжди буде 80 л запас гарячої води, температурою до 80 градусів. Ariston ABS VELIS EVO POWER 80 D має добре прод..
8599грн.
Виробник: Gorenje Модель: Gorenje ОGB 80 SEDD/V9
Серед найбільш економічних і зручних у використанні водонагрівачів особливе місце займає Gorenje OGB80SEDD / V9. Дана модель укомплектована електронним блоком контролю з індикацією заданої температури води, індикацією режиму роботи Тена і зручними кнопками для введення потрібної температури. Завдяки..
5699грн.
Виробник: Novatec Модель: Novatec EBH 100
Nova Tec ЕВН A-100 відноситься до бюджетних моделей водонагрівачів на електриці місткістю бака 100 літрів. Дану модель можна порекомендувати жителям тих місць, де періодично відключають гарячу воду. Вона не займає багато місця, чим особливо порадує власників малогабаритних приміщень, забезпечена баз..
2299грн.
Виробник: Novatec Модель: Novatec EBH 50
Для тих, хто шукає електричний водонагрівач з відносно невеликим об'ємом баку, відмінним вибором стане Nova Tec ЕВН А-50. Дана модель за раз здатна нагрівати до 50 літрів води, чого цілком вистачає для використання невеликими сім'ями у цілях прийняття душу, купання дітей, миття посуду і т.д. Кріпить..
1879грн.
Виробник: Novatec Модель: Novatec EBH 80
Nova Tec ЕВН А-80 являє собою електричний водонагрівач українського виробництва, що поєднує в собі невеликі розміри, оптимальні показники літражу, часу нагрівання, витрати енергії та цілком розумну ціну. Ось чому він підходить практично для будь-яких об'єктів побутового та соціального призначення: к..
1959грн.
Виробник: Thermor Модель: Thermor Steatite VM 100 D400-2-BC
Клас захисту - IPХ24, «сухий» стеатитовий (керамічний) нагрівальний елемент, Зовнішня панель управління з регулятором температури і індикатором нагріву, екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності, вдосконалені патрубки подачі холодної та відбору гарячої води з нержавіючої ста..
4999грн.
Виробник: Gorenje Модель: Gorenje GBF 100 T/V9
Ви перебуваєте в пошуках електричного бойлер оснащено настінним монтажомe Зверніть увагу на Gorenje GBF100T / V9. Пристрій може похвалитися об'ємом в 100 літрів і корпусом, який виконаний зі сталі. Потужність двох незалежних сухих ТЕНів становить 1,4 кВт (0,7 + 0,7). Нагрівається вода до комфортної ..
0грн.
Виробник: Gorenje Модель: Gorenje GBF 50 T/V9
Накопичувальний водонагрівач Gorenje GBF50T / V9 є досить привабливою для споживача моделлю, адже він здатний забезпечити постійну подачу гарячої води навіть у разі відсутності централізованої системи. Gorenje GBF50T / V9, при своїх розмірах 583х454х461 см, передбачає наявність 50 л бака з внутрішні..
0грн.
Виробник: Gorenje Модель: Gorenje GBF 80 T/V9
Якісний електричний водонагрівач Gorenje GBF80T / V9 чудово виконує своє основне завдання, при цьому енергоспоживання зведено до мінімуму, що допоможе Вам значно скоротити витрати електрики, а значить і заощадити. Настінний спосіб монтажу не викличе ніяких труднощів, при цьому він є досить зручним і..
0грн.
Виробник: Thermor Модель: Thermor Steatite VM 080 D400-2-BC
Клас захисту - IPХ24, «сухий» стеатитовий (керамічний) нагрівальний елемент, Зовнішня панель управління з регулятором температури і індикатором нагріву, екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності, вдосконалені патрубки подачі холодної та відбору гарячої води з нержавіючої ста..
0грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)