Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Стайлери

Виробник: Braun Модель: Braun ST570
ХарактеристикиКількість температурних режимів3Робоча температура, ° C130-200Швидкість нагріву, сек40Покриття нагрівального елементукерамікаТип стайлеравирівнювачФункціональні особливостіАвтовідключеннянемаєІонізаціяєПодача холодного повітрянемаєПодача паранемаєЗбереження налаштуваньнемаєКонструкцій..
1649грн.
Виробник: Braun Модель: Braun ST750
ХарактеристикиКількість температурних режимів9Робоча температура, ° C130-200Швидкість нагріву, сек40Ширина пластин, мм24Покриття нагрівального елементукерамікаТип стайлеравирівнювачФункціональні особливостіАвтовідключенняєІонізаціяєПодача холодного повітряєПодача паранемаєЗбереження налаштуваньєКон..
2399грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-175P
Для швидкого створення нової зачіски і образу варто звернути увагу на таку відмінну модель, як Magio MG-175P. Керамічне покриття забезпечить надійний захист волоссю, без руйнування їх структури, завдяки чому вам будуть під силу зачіски будь-якої складності. Варто звернути увагу, що в комплектацію вх..
279грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-576
Праску для волосся Magio MG-576, безумовно, зуміє зацікавити споживача, адже в ньому вдало поєднуються елегантний дизайн, ергономічної форми конструкція, простота в експлуатації і зручність в роботі. Magio MG-576 ефективний в роботі з будь-яким типом волосся, дозволяючи Вам легко робити гарні зачіск..
169грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-676
ХарактеристикиПотужність, Вт30Кількість температурних режимівнемає данихРобоча температура, ° C180Швидкість нагріву, сек45Ширина пластин, мм25Покриття нагрівального елементукерамікаТип стайлеравирівнювачФункціональні особливостіАвтовідключеннянемаєІонізаціянемаєЗбереження налаштуваньнемаєКонструкці..
239грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-679
Праску для волосся Magio MG-679 стане Вашим незамінним універсальним помічником, адже він поєднує в собі можливості випрямлення волосся і гофре-укладки. Для цього передбачені 3 комплекти знімних керамічних панелей - маленькі і великі хвилі, а також випрямляє пластина, розмірами 25х110 мм кожна. Такі..
259грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-702
Плойка-гофре Magio MG-702 - компактний та зручний плойка, прекрасно підійде для домашнього використання і салонів краси. Гнучкий обертовий на 360 градусів мережевий шнур має довжину 2 м, що забезпечить достатній для зручної роботи радіус дії і не допустить його поломки. Петля для підвішування робить..
449грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MPR-07
ХарактеристикиПотужність, Вт30Кількість температурних режимівнемає данихРобоча температура, ° Cнемає данихШвидкість нагріву, секнемає данихПокриття нагрівального елементукерамікаТип стайлеравирівнювачФункціональні особливостіАвтовідключеннянемаєІонізаціянемаєПодача холодного повітрянемаєПодача пара..
339грн.
Показано з 1 по 12 із 79 (7 сторінок)