Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Кавомолки

Виробник: Bosch Модель: Bosch MKM6000
Електрична кавомолка Bosch MKM6000 - проста в експлуатації і надійна в роботі модель, яка стане відмінним придбанням для любителів напоїв з кави. Bosch MKM6000, місткістю 75 г, має добре продуману конструкцію з ротаційним ножем, який відповідає за подрібнення зерен. Завдяки потужності 180 Вт, вона п..
649грн.
Виробник: Bosch Модель: Bosch MKM6003
Електрична кавомолка Bosch MKM6003 - це сучасний безпечний прилад, який не викличе складнощів будь-якому користувачу як в процесі експлуатації, так і в обслуговуванні. Bosch MKM6003 виконана в привабливому для споживача дизайні в чорному кольорі, має відносно невеликі розміри і добре продуману конст..
649грн.
Виробник: Bosch Модель: Bosch TSM6A013B чорна
ХарактеристикиТипКавомолка електричнаОсновні характеристикиМеханізм подрібненняротаційний ніжМісткість, г75Потужність, Вт180Матеріал корпусупластикКількість режимів помелу1КолірчорнийОснащенняЗнімна завантажувальна чашанемаєДодаткові функціїБлокування включення при знятій кришціє..
699грн.
Виробник: Bosch Модель: Bosch TSM6A017C слонова кістка
ХарактеристикиТипКавомолка електричнаОсновні характеристикиМеханізм подрібненняротаційний ніжМісткість, г75Потужність, Вт180Матеріал корпусупластикКількість режимів помелу1КоліркремовийОснащенняЗнімна завантажувальна чашанемаєДодаткові функціїБлокування включення при знятій кришціє..
699грн.
Виробник: Delonghi Модель: DeLonghi KG40
Вибираючи якісну і надійну модель електричної кавомолки, зверніть увагу на такий варіант, як Delonghi KG 40. У ній є все необхідне для ефективної роботи і простий в експлуатації, в тому числі ротаційний ніж з гострими лезами з нержавіючої сталі, який не тільки збереже свою відмінну заточку протягом ..
949грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-200
ХарактеристикиТипКавомолка електричнаОсновні характеристикиМеханізм подрібненняротаційний ніжМісткість, г70Потужність, Вт150Матеріал корпусупластикКількість режимів помелу1КолірбілийОснащенняДозаторнемає данихТаймернемає данихЗнімна завантажувальна чашанемаєРезервуар для меленої кавинемає да..
419грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-202
Вибираючи таку електричну кавомолку, як Magio MG-202, Ви напевно залишитеся задоволені роботою цього приладу. Адже він не тільки здатний відмінно впоратися зі своїм завданням, а й зуміє порадувати своїм низьким рівнем шуму і простий в експлуатації. Magio MG-202, місткістю в 60 г, працює з механізмом..
469грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-204
ХарактеристикиТипКавомолка електричнаОсновні характеристикиМеханізм подрібненняротаційний ніжМісткість, г60Потужність, Вт250Матеріал корпусунержавіюча стальКількість режимів помелу1КолірчервонийОснащенняДозаторнемаєТаймернемаєЗнімна завантажувальна чашанемаєДодаткові функціїБлокування включе..
569грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MMK-02M
ХарактеристикиТипКавомолка електричнаОсновні характеристикиМеханізм подрібненняротаційний ніжМісткість, г50Потужність, Вт150Матеріал корпусунержавіюча стальКількість режимів помелу1Колірнержавіюча стальОснащенняДозаторнемає данихТаймернемаєЗнімна завантажувальна чашанемаєРезервуар для мелено..
559грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MMK-07
ХарактеристикиТипКавомолка електричнаОсновні характеристикиМеханізм подрібненняротаційний ніжМісткість, г40Потужність, Вт140Матеріал корпусупластикКількість режимів помелу1КолірчорнийОснащенняДозаторнемаєТаймернемаєЗнімна завантажувальна чашанемаєРезервуар для меленої кавинемаєДодаткові функ..
379грн.
Виробник: Redmond Модель: Redmond RCG-M1608
ХарактеристикиТипКавомолка електричнаОсновні характеристикиМеханізм подрібненняротаційний ніжМісткість, г60Потужність, Вт160Матеріал корпусунержавіюча стальКількість режимів помелу1Колірнержавіюча стальОснащенняЗнімна завантажувальна чашанемаєДодаткові функціїБлокування включення при знятій ..
699грн.
Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)