Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Міксери

Виробник: Bosch Модель: Bosch MFQ 3030
Bosch MFQ +3030 - якісний і надійний ручний міксер потужністю 350 Вт, укладений в білий пластиковий корпус оптимальних розмірів. З таким помічником на кухні збивання вершків і яєць, замішування тіста не викличе жодних проблем. Два види насадок дозволять реалізувати вищеперелічені кулінарні операції ..
799грн.
Виробник: Bosch Модель: Bosch MFQ 36440
Міксер Bosch MFQ 36440, потужністю в 450 Вт, здатний показати високу продуктивність і ефективність в роботі. Bosch MFQ 36440 буде хорошим помічником на кухні, дозволяючи з легкістю підібрати оптимальні умови його роботи для досягнення бажаного результату. Працює дана модель практично безшумно на осн..
1199грн.
Виробник: Braun Модель: Braun HM 3100 White
Ручний міксер Braun HM 3100 WH MultiMix 3 - це досить швидкий і дуже ефективний прилад з великими функціональними можливостями. Модель здатна забезпечити якісну і тривалу роботу, завдяки потужному двигуну в 500 Вт, а завдяки наявності віночка для замісу тіста і віночка для збивання - здивувати якісн..
1299грн.
Виробник: Braun Модель: Braun HM 5100 White
Практична і зручна модель ручного міксера Braun HM 5100 WH MultiMix 5 стане хорошим помічником в процесі приготування багатьох страв, дозволивши Вам легко і швидко перемішати інгредієнти при замішуванні тіста або збиванні соусу, крему. Braun HM 5100 WH MultiMix 5 має відносно невеликих розмірів конс..
1899грн.
Виробник: Grunhelm Модель: Grunhelm GRM617
ХарактеристикиТипМіксерОсновні характеристики та функціїПотужність, Вт300Кількість швидкостей2Кількість чашнемаєТурборежимнемаєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціяручнийНасадкиНіжка блендера (матеріал)немаєВінчик для збиванняєДля замісу тістаєСоковитискачнемаєІншеЖивленн..
289грн.
Виробник: Grunhelm Модель: Grunhelm GRM618
Ручний міксер Grunhelm GRM618 - це незамінний прилад на кожній кухні, так як він дозволяє легко і швидко збивати і змішувати найрізноманітніші інгредієнти. Модель має 5 швидкісних режимів, що дозволяють дотримуватися потрібної технології приготування страви, дві насадки, серед яких одна - віночок дл..
189грн.
Виробник: Grunhelm Модель: Grunhelm GRM628
ХарактеристикиТипМіксерОсновні характеристики та функціїПотужність, Вт400Кількість швидкостей5Кількість чашнемаєТурборежимєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціяручнийНасадкиНіжка блендера (матеріал)немаєВінчик для збиванняєДля замісу тістаєСоковитискачнемаєІншеЖивленнямер..
379грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-236
ХарактеристикиТипМіксерОсновні характеристики та функціїПотужність, Вт250Кількість швидкостей5Кількість чаш1ТурборежимєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціястаціонарний/ручнийНасадкиНіжка блендера (матеріал)немаєВінчик для збиванняєДля замісу тістаєСоковитискачнемаєІншеЖи..
699грн.
Виробник: Magio Модель: Magio MG-950
ХарактеристикиТипМіксерОсновні характеристики та функціїПотужність, Вт300Кількість швидкостей5Кількість чашнемаєТурборежимєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціяручнийНасадкиНіжка блендера (матеріал)немаєВінчик для збиванняєДля замісу тістаєСоковитискачнемаєІншеЖивленнямер..
399грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MMR-07Z
Блендер MPM Product MMR-07Z можна використовувати як стаціонарну і ручну модель. MPM Product MMR-07Z має ергономічний дизайн і добре продуману конструкцію, яка не викликає складнощів під час експлуатації та обслуговування. Потужність в 500 Вт забезпечить такому блендеру високу продуктивність і ефект..
1299грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MMR-11
ХарактеристикиТипМіксерОсновні характеристики та функціїПотужність, Вт400Кількість швидкостей5Кількість чашнемаєТурборежимєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціяручнийЧашіМірний стакан, лнемаєНасадкиНіжка блендера (матеріал)немаєВінчик для збиванняєДля замісу тістаєСоковит..
599грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MMR-15
ХарактеристикиТипМіксерОсновні характеристики та функціїПотужність, Вт300Кількість швидкостей5Кількість чашнемаєТурборежимєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціяручнийНасадкиНіжка блендера (матеріал)немаєВінчик для збиванняєДля замісу тістаєСоковитискачнемаєІншеЖивленнямер..
499грн.
Показано з 1 по 12 із 23 (2 сторінок)