Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Політика безпеки

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну інформацію про себе, яка в подальшому буде використовуватись для надання якісних послуг під час виконання ваших замовлень на сайті. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення "ВМ-Техніка" може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. "ВМ-Техніка" не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами на сайті vmtehnika.com.ua.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт "ВМ-Техніка". Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів.