Вибір холодильника (частина 1)
    Корисні поради    0 Коментарів
Вибір холодильника (частина 1)

Холодильник є побутовою технікою, необхідною в кожному будинку. Як кажуть фахівці: вірно обраний холодильник, дозволяє заощадити кошти, так як у випадку, невдало обраної моделі, продукти будуть швидко псуватися і їх доведеться викинути. Отже, на що слід звернути увагу, при виборі холодильника?

При його виборі потрібно врахувати:

-його габарити- великий холодильник, просто не поміститися в невелику кухню.

-кількість камер і їх обсяг всередині - для великих сімей потрібен холодильник побільше.

-тип розмороження- від нього буде залежати, можливість розморожування і відповідно вартість холодильника.

-енергоекономічность і компресори (їх кількість) - потрібно пам'ятати, що вартість електрики все зростає, а холодильник купується зазвичай на довгі роки.

- дизайн всередині холодильника - зручність розташування полиць, щоб можна було комфортно виймати продукти з холодильника.

Звичайно великий і стильний холодильник це добре, але слід задуматися,наскільки він вам необхідний, адже він буде займати простір на кухні, а кухні не завжди великі. До того ж у холодильника потрібно відкривати дверцята, а це додатковий простір.

З урахуванням розмірів, холодильники підрозділяються на чотири групи:
1. Компактні.Зазвичай, їх висота становить 85-160 см, а ширина 50-60см, глибина холодильника 60 сантиметрів. Зауважимо, що холодильники даної групи,можуть бути низькими, вузькими, мати морозильну камеру, з однією камерою (холодильною або морозильною). Зазвичай, в двокамерних моделях холодильників, поширене розташування морозильної камери зверху.

2. Холодильники азіатського типу. Це зазвичай високі і досить вузькі з нижнім розташуванням морозильної камери, рідше з верхнім. Габарити даних холодильників зазвичай такі: висота від 165 до 170 см, ширина близько 80 сантиметрів, глибина їх становить 65 сантиметрів.
3. Холодильники європейського типу.Це вузькі і високі, з морозильною камерою розташованою знизу і рідше зверху. Ширина - 60 см, глибина 60 см, висота 175-200 сантиметрів.

4. Холодильники американського типу (side-by-side).Ці холодильники мають двоє дверцят, зазвичай досить широкі, з правого боку розташовується холодильна камера, а зліва розташована морозильна камери. Що стосується висоти, то вона становить приблизно 180 сантиметрів, а їх глибина від 60 до 80 сантиметрів, ширина близько 1 метра.

Залиште відповідь

* Ім'я:
* E-mail: (Не опубліковано)
   Сайт: (адреса сайту з http://)
* Коментар: