Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Чохли для телефонів

Виробник: Huawei Модель: Huawei P Smart Flip Cover Black
ХарактеристикиСумісністьHuawei P SmartЗахист корпусуповнийМатеріалШкірозамінникКолірчорнийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемаєРозміри, мм180х90х9..
399грн.
Виробник: Huawei Модель: Huawei P Smart Flip Cover Gold
ХарактеристикиСумісністьHuawei P SmartЗахист корпусуповнийМатеріалШкірозамінникКолірзолотийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемаєРозміри, мм180х90х9..
399грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series iPhone 5/5s gold
ХарактеристикиСумісністьApple iPhone 5 / 5S / SEЗахист корпусучастковийМатеріалпластик, поліуретанКолірзолотийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series iPhone 7 black
ХарактеристикиСумісністьApple iPhone 7 Plus / 8 PlusЗахист корпусучастковийМатеріалполікарбонат/поліуретанКолірчорнийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series iPhone 7 gold
ХарактеристикиСумісністьApple iPhone 7/8Захист корпусучастковийМатеріалполікарбонат/поліуретанКолірзолотийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series Meizu M5 gold
ХарактеристикиСумісністьMeizu M5Захист корпусучастковийМатеріалполікарбонат/поліуретанКолірзолотийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series Meizu M5 grey
ХарактеристикиСумісністьMeizu M5Захист корпусучастковийМатеріалполікарбонат/поліуретанКолірсірийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series Meizu M5 Note gold
ХарактеристикиСумісністьMeizu M5 NoteЗахист корпусучастковийМатеріалполіуретан, полікарбонатКолірзолотийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series Meizu M5 Note grey
ХарактеристикиСумісністьMeizu M5 NoteЗахист корпусучастковийМатеріалполіуретан, полікарбонатКолірсірийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series Meizu M6 Note gold
ХарактеристикиСумісністьMeizu M6 NoteЗахист корпусучастковийМатеріалТермополиуретан / полікарбонатКолірзолотийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Виробник: iPaky Модель: iPaky Hybrid Series Samsung A320 gold
ХарактеристикиСумісністьSamsung Galaxy A3 (2017)Захист корпусучастковийМатеріалполікарбонат/термополіуретанКолірзолотийДодатковоКріплення на пояснемаєРемінець на рукунемаєРемінець на шиюнемає..
199грн.
Показано з 1 по 12 із 135 (12 сторінок)