Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Навушники

Виробник: A4Tech Модель: A4Tech MK-650 silver
Навушники A4Tech MK-650 виділяються серед собі подібних моделей своїм металевим корпусом, який не тільки мінімізує вібрацію і шуми, але також дозволяє не турбуватися про дбайливе зберіганні і збереже свій зовнішній вигляд досить тривалий час. Варто відзначити, що виробник використовує в A4Tech MK-65..
199грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-200i black
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьєКонструкціяТип конструкціїгерметичні ("затички")Тип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнявнутрішньоканальніМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)-/пластик/силіконВага, гнемає данихКолірчорнийСкладаний корпуснемаєПоворотн..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-200i bronze
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьєКонструкціяТип конструкціїгерметичні ("затички")Тип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнявнутрішньоканальніМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)-/пластик/силіконВага, гнемає данихКолірбронзовийСкладаний корпуснемаєПовор..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-200i white
Яскравий дизайн, комфорт протягом тривалого прослуховування музики, оптимальне поєднання ціни та якості звучання - ось головні переваги вакуумних навушників Ergo ES-200. Дана модель має двостороннє підключення кабелю і сумісна з усіма портативними пристроями, оснащеними стандартним роз'ємом mini jac..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-900 black
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьнемаєКонструкціяТип конструкціїгерметичні ("затички")Тип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнявнутрішньоканальніМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)-/пластик/силіконВага, гнемає данихКолірчорнийСкладаний корпуснемаєПово..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-900 bronze
Для тих, хто не терпить компромісів між стилем і якістю, разом з тим шукає недороге рішення для персонального прослуховування музики, розроблена модель Ergo ES-900. Цей пристрій являє собою мініатюрні навушники внутріканального типу зі стандартним набором характеристик. Підключення до джерел аудіоси..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-900 white
Класичні навушники-вкладиші з плоским дротом і м'якими амбушурами Ergo ES-900i адресовані тим користувачам, які мають високі вимоги не тільки до зовнішнього вигляду гарнітури і її ергономічних параметрів, але також і до звукових характеристик. Виконана розглянута модель у сучасному дизайні з застосу..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo VD-350 black
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьнемаєКонструкціяТип конструкціїповнорозмірніТип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнянаголів'яМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)пластик + шкірзам/пластик/шкірзамВага, гнемає данихКолірчорнийСкладаний корпуснемаєПоворо..
249грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo VD-390 gold
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьнемаєAndroid-сумісністьнемаєКонструкціяТип конструкціїповнорозмірніТип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнянаголів'яМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)пластик + шкірзам/пластик/шкірзамВага, гнемає данихКолірзолотистий..
349грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo VD-390 red
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьнемаєAndroid-сумісністьнемаєКонструкціяТип конструкціїповнорозмірніТип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнянаголів'яМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)пластик + шкірзам/пластик/шкірзамВага, гнемає данихКолірчервонийСк..
349грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo VM-290 black
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьнемаєAndroid-сумісністьнемаєКонструкціяТип конструкціїнакладніТип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнянаголів'яМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)пластик + шкірзам/пластик/шкірзамВага, гнемає данихКолірчорнийСкладаний..
299грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo VT-701 black
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьєAndroid-сумісністьнемаєКонструкціяТип конструкціїгерметичні ("затички")Тип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнявнутрішньоканальніМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)пластикВага, гнемає данихКолірчорнийСкладаний корпус..
99грн.
Показано з 1 по 12 із 88 (8 сторінок)