0
0
Кошик 0 грн
  • Купуй в ВМ Техніка та допомагай!
Навігація
  • Купуй в ВМ Техніка та допомагай!

Купуй в ВМ Техніка та допомагай!

Акція-Все Можливо-2.jpg (247 KB)

Дорогі друзі, колеги та клієнти! 

Ось уже понад рік ми кожного дня стикаємось із жорстики реаліями війни. На жаль, щодня сторінки історії нашої країни кров’ю доповнюють нові імена тих, хто мужньо боронить Україну із зброєю в руках та тих, хто вирішив попри всі негаразди не полишати державу навіть попри велику скруту. 

Нас усіх об’єднує одна ціль - не залишити ворогові жодного сантиметра нашої землі! 

У нас у всіх одна мрія - побудувати насправді міцну, квітучу і розвинену державу! 

У нас у всіх одна мета - об’єднатись і працювати заради Перемоги!

Мережа магазинів ВМ Техніка з перших днів війни продукує і активно доєднується до ініціатив, які дозволяють допомагати військовим і цивільним на практиці, а не в теорії. Особливо ми підтримуємо наших колег, які вирішили стати до зброї та їх родини, разом із ними утворюючи міцний тил.

BM Help Banners 2_NEW.png (829 KB)

Після варварського акту тероту - підриву Каховської ГЕС, ми також осторонь стояти не можемо. Тому ВМ Техніка разом із Асоціацією Рітейлерів України (RAU) створили благодійний фонд “Все Можливо”, покликаний посильно підтримати тих, кому доводиться щодня переживати наслідки від нелюдських експериментів окупанта - жителів Херсонщини. Наповнювати рахунок ми будемо усі разом. 

Відтак, мережа магазинів ВМ Техніка у співпраці з RAU оголошуємо про старт благодійної ініціативи: від 15 червня 1% з кожної придбаної нашими клієнтами одиниці техніки брендів iFFALCON, Blaupunkt, Hiesense, Vestfrost, VentoLux, MaxMark, Hair та Astor буде перераховано на рахунок фонду “Все Можливо”.

Шукайте на цінниках позначку, яка зображена на малюнку і знайте, що 1% від вартості товару обов’язково потрапить на рахунок фонду. Купуючи товари зазначених брендів Ви долучаєтесь до допомоги нашим співгромадянам.

Ми потурбуємось, щоб зібрані кошти конвертувались у потрібні для жителів Херсонщини речі. І ми переконані, що тільки єдність і взаємодопомога дозволить нам перемогти та подолати усі труднощі! Адже ми усьому світу довели - коли ми, українці, єдині - можливо все!

Авторизуйтесь, щоб користуватись бонусами, переглядати історію замовлень та інше

Увійти в особистий кабінет
Графік роботи
Пн-Пт 9:00-20:00; СБ-НД 10:00-18:00
Адреса
Україна, м.Вінниця, пров. К.Широцького 3А