Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Ergo

Виробник: Ergo Модель: Ergo EHB 5500
Блендер ERGO EHB 5500 стане хорошим помічником для будь-якої господині, адже з цим універсальним і практичним інструментом приготування будь-яких страв стає швидше, зручніше і набагато приємніше і буде займати набагато менше часу. Це відмінний пристрій, яке замінить ручне збивання і змішування без ж..
769грн. 699грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-200i black
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьєКонструкціяТип конструкціїгерметичні ("затички")Тип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнявнутрішньоканальніМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)-/пластик/силіконВага, гнемає данихКолірчорнийСкладаний корпуснемаєПоворотн..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-200i bronze
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьєКонструкціяТип конструкціїгерметичні ("затички")Тип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнявнутрішньоканальніМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)-/пластик/силіконВага, гнемає данихКолірбронзовийСкладаний корпуснемаєПовор..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-200i white
Яскравий дизайн, комфорт протягом тривалого прослуховування музики, оптимальне поєднання ціни та якості звучання - ось головні переваги вакуумних навушників Ergo ES-200. Дана модель має двостороннє підключення кабелю і сумісна з усіма портативними пристроями, оснащеними стандартним роз'ємом mini jac..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-900 black
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьнемаєКонструкціяТип конструкціїгерметичні ("затички")Тип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнявнутрішньоканальніМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)-/пластик/силіконВага, гнемає данихКолірчорнийСкладаний корпуснемаєПово..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-900 bronze
Для тих, хто не терпить компромісів між стилем і якістю, разом з тим шукає недороге рішення для персонального прослуховування музики, розроблена модель Ergo ES-900. Цей пристрій являє собою мініатюрні навушники внутріканального типу зі стандартним набором характеристик. Підключення до джерел аудіоси..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo ES-900 white
Класичні навушники-вкладиші з плоским дротом і м'якими амбушурами Ergo ES-900i адресовані тим користувачам, які мають високі вимоги не тільки до зовнішнього вигляду гарнітури і її ергономічних параметрів, але також і до звукових характеристик. Виконана розглянута модель у сучасному дизайні з застосу..
279грн.
Виробник: Ergo Модель: Ergo VD-350 black
ХарактеристикиСпосіб підключеннядротовийІгрова гарнітуранемаєApple-сумісністьнемаєКонструкціяТип конструкціїповнорозмірніТип акустичного оформленнязакритіТип кріпленнянаголів'яМатеріали (наголів'я/чаша/амбушур)пластик + шкірзам/пластик/шкірзамВага, гнемає данихКолірчорнийСкладаний корпуснемаєПоворо..
249грн.
Показано з 1 по 12 із 43 (4 сторінок)