Меню
Кошик
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

MPM

Виробник: MPM Модель: MPM MBL-03
Основні характеристики та функціїПотужність, Вт400Кількість швидкостей2Кількість насадок3Кількість чаш1ТурборежимєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціяручнийЧашіМатеріал чашінемає данихОб'єм чаші, л0,4Мірний стакан, лє (0,6)НасадкиНіжка блендера (матеріал)нержавіюча сталь..
979грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MBL-11
Основні характеристики та функціїПотужність, Вт800Кількість швидкостей2Кількість насадок6Кількість чаш1ТурборежимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціяручнийЧашіМатеріал чашінемає данихОб'єм чаші, л1,75Мірний стакан, лє (0,6)НасадкиНіжка блендера (матеріал)нержавіюча стальНіж для подрібне..
1799грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MBL-15M
Основні характеристики та функціїПотужність, Вт450Кількість швидкостей2Кількість насадок1Кількість чашнемаєТурборежимнемаєІмпульсний режимєПланетарне обертаннянемаєКонструкціястаціонарнийЧашіМірний стакан, лнемаєНасадкиНіж для подрібненнянемаєВінчик для збиваннянемаєДля замісу тістанемаєТерт..
1349грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MBL-22
Основні характеристики та функціїПотужність, Вт350Кількість швидкостей2Кількість насадок1Кількість чашнемаєТурборежимнемаєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціястаціонарнийНасадкиНіж для подрібненнянемаєВінчик для збиваннянемаєДля замісу тістанемаєТерткинемаєШинкуваннянема..
999грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MBL-27
Основні характеристики та функціїПотужність, Вт500Кількість швидкостей1Кількість насадок1Кількість чашнемаєТурборежимнемаєІмпульсний режимнемаєПланетарне обертаннянемаєКонструкціяручнийЧашіМірний стакан, лє (0,6)НасадкиНіжка блендера (матеріал)нержавіюча стальІншеЖивленнямережаКолірбілий..
689грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MBL-28
Основні характеристики та функціїПотужність, Вт500Кількість швидкостейплавне регулюванняКількість насадок3Кількість чаш1КонструкціяручнийЧашіМатеріал чашіпластикОб'єм чаші, л0,5Мірний стакан, лє (0,6)НасадкиНіжка блендера (матеріал)нержавіюча стальНіж для подрібненняєВінчик для збиванняєДля ..
999грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MRK-05
MPM Product MRK-05 - багатофункціональний кухонний комбайн з розширеною комплектацією, доступний за цілком розумні гроші. З таким пристосуванням щоденне приготування страв перетвориться на справжнє задоволення. Кулінарний процес буде забирати мінімум зусиль, часу і нервів. Збити рідкі інгредієнти, з..
2099грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MRK-17
Основні характеристики та функціїПотужність, Вт800Кількість швидкостей2Кількість насадок8Кількість чаш2ТурборежимєКонструкціяручнийЧашіМатеріал чашіпластикОб'єм чаші, л0,4; 2Мірний стакан, лє (0,6)НасадкиНіжка блендера (матеріал)нержавіюча стальНіж для подрібненняєВінчик для збиванняєДля зам..
2199грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MOP-17
Бутербродница MPM Product MOP-17 - це зручна сучасна модель з відмінними експлуатаційними характеристиками і простий в експлуатації конструкцією. MPM Product MOP-17 чудово вміє готувати сендвічі і бутерброди, пропонуючи для цього одне відділення на два шматочки. У ній є термостат і ефективне антипри..
1299грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MOP-19M
Знімні пластини:для вафельнемаєдля горіхівнемаєдля грилянемаєдля кексів/пончиківнемаєдля сендвічівнемаєОсновні характеристикиКількість відділень/шматочків або сендвічів1/4Колірнержавіюча сталь/чорнийМатеріал корпусунержавіюча сталь/пластикПотужність, Вт750ТипБутербродниця..
469грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MOP-22
Знімні пластини:для вафельнемаєдля горіхівнемаєдля грилянемаєдля кексів/пончиківнемаєдля сендвічівнемаєОсновні характеристикиКількість відділень/шматочків або сендвічів1/8Колірнержавіюча сталь/чорнийМатеріал корпусунержавіюча сталь/пластикПотужність, Вт1300ТипБутербродниця..
689грн.
Виробник: MPM Модель: MPM MOP-27
Ви обов'язково оціните Бутербродниці MPM Product MOP-27. Цей невеликий і дуже простий в експлуатації прилад, потужністю 750 Вт, має білий пластиковий корпус. Він дозволяє за лічені хвилини одночасно приготувати 4 трикутних сендвіча. Бутербродница Product MOP-27 не займе багато місця, але при цьому с..
399грн.
Показано з 1 по 12 із 93 (8 сторінок)