Каталог товарів
Ваш кошик

Про нас

Компанія, яка представляє мережу магазинів ВМ Техніка, створена в 1996 році й тривалий час сфера діяльності була пов’язана з реалізацією побутової техніки оптом. В 2011 році було відкрито перший роздрібний магазин в місті Вінниця. Надалі географія стрімко розширювалась, впродовж десяти років було відкрито 13 магазинів в містах і СМТ: Хмельницький, Житомир, Бердичів, Умань, Біла Церква, Калинівка (Вінницької області), Жмеринка, Бар, Гайсин. За 2020 рік мережа магазинів розширилась ще на сім магазинів, зокрема в таких містах як Старокостянтинів, Могилів-Подільський, Хмільник, Шаргород, Крижопіль. Наразі компанія представлена в п’яти регіонах України.

В 2021 році планується запуск п’яти нових торгових точок, перші відкриття відбудуться в містах Шепетівка і Славута вже в квітні, травні. До кінця 2021 року планується збільшити кількість торгових точок до 26-ти.

Мережа магазинів ВМ Техніка є офіційним представником всесвітньо відомих торгових марок, ряд з яких представлений в магазинах на умовах ексклюзивності, серед регіональних мереж, і в той самий час, компанія займається розвитком власних торгових марок. Від відкриття до тепер, за короткий термін, ВМ Техніка стала лідером серед регіональних роздрібних мереж, в першу чергу, за рахунок впровадження сучасних підходів до ведення бізнесу. Амбітні цілі завжди відрізняли компанію серед інших, вихід на національний рівень, це нова, амбітна, довгострокова ціль компанії.