Телевізор Blaupunkt 32WGC5520
Код товару: ТУ-00001521
Немає в наявності
Телевізор Blaupunkt 32WGC5520
Немає в наявності
Код товару: ТУ-00001521
До списку бажань В списку бажань
Основні характеристики
Тип телевізора
LED
VESA
VESA
200 х 200 мм
Діагональ екрану
Діагональ екрану
32''
Роздільна здатність
Роздільна здатність
HD Ready
Тип підсвітки
Тип підсвітки
Edge LED
Частота розгортки
Частота розгортки
60 Гц
Сумарна потужність динаміків
Сумарна потужність динаміків
12 Вт
Smart-TV
так
Bluetooth
так
Операційна система
Операційна система
Google TV
Доставка
Пулемець
Сервісом "Нова Пошта"
Відділення
1-3 дні
Сервісом "Нова Пошта"
Кур'єром
1-3 дні
Сервісом "Укрпошта"
Самовивіз, кур'єр
4-6 днів
Додаткові послуги
Оплата
Готівкою, карткою на сайті, безготівковим платежем
Гарантія
Офіційна гарантія виробника, обмін та повернення можливі протягом 14 днів згідно Закону України
реєструйся та плати бонусами
Безпечні бонуси, доступні протягом одного року
Без обмежень списання при покупці товару
Кешбек 1% за кожну покупку
Основні характеристики
Тип телевізора
LED
200 х 200 мм
Екран
32''
HD Ready
Edge LED
60 Гц
Час відгуку
8 мс
Яскравість
180 кд/м²
Контрастність
Підтримка HDR
HDR10
Технології поліпшення зображення
Dolby Vision
Продуктивність
Тип ТВ процесора
rtd288o / 4x CA55 1.3GHz
Оперативна пам'ять
1,5 ГБ
Вбудована пам'ять
8 ГБ
Звук
Конфігурація аудіосистеми
2.0
12 Вт
Технології звуку
Dolby Digital; DTS Audio
Роз'єми
USB
2 шт
LAN
HDMI
2 шт
S/PDIF
оптичний
Роз'єм 3,5 мм (навушники)
Слот для карт PCMCIA (CI+)
Мультимедіа
Smart-TV
Bluetooth
Wi-Fi
Браузер
Google TV
Версія операційної системи
Android R (11.0)
Відтворення медіафайлів
Особливі функції
Miracast; Google Play Store; Google Assistant;
ТВ-тюнери
Тип ТВ-тюнера
DVB-C , DVB-S , DVB-S2 , DVB-T , DVB-T2
Додаткові характеристики
Особливості
Таймер сну, Телетекст,
Пульт ДК
стандартний
Управління розумним будинком
Home Control
Загальні характеристики
Колір рамки
чорний
Габарити без підставки (ВхШхГ)
720 х 82 х 425 мм
Габарити з підставкою (ВхШхГ)
720 х 198 х 479 мм
Габарити упаковки (ВхШхГ)
468 х 778 х 109 мм
Вага без підставки
4 кг
Вага з підставкою
4,1 кг
Вага в упаковці
5 кг
Комплектація
телевізор, пульт, підставка, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон
Гарантія від виробника
24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна виробник
Китай
  • Енергоефективність: у режимі енергозбереження споживає всього 26 Вт, а в режимі очікування — не більше 0.5 Вт.
Функціональні можливості
Порти та підключення
Якість звуку та зображення
  • Аудіосистема з підтримкою Dolby та вихідною потужністю 12 Вт гарантує чистий і насичений звук.
Додаткові можливості та зручності
  • Настінне кріплення VESA (200x200 мм) дозволяє зручно розмістити телевізор на стіні.
  • Глянсове покриття екрана та стильна біла рамка додають сучасного вигляду інтер’єру.
Жодного відгуку на цей товар
Може ви можете допомогти? Вам будуть вдячні багато користувачів. І ми також.
Жодного питання про цей товар
Наявність у магазинах
Список
На мапі
Ваше місто:
Пулемець
На жаль, в обраному вами місті немає товару, але він доступний у найближчих містах
Наявність в інших містах:
Авторизуйтесь, щоб накопичувати бонуси
Телевізор Blaupunkt 32WGC5520
-11%
Телевізор Blaupunkt 32WGC5520
Переглянуті товари
-11%
Підписуйся на розсилку та отримуй суперпропозиції
Авторизуйтесь, щоб користуватись бонусами, переглядати історію замовлень та інше
Увійти в особистий кабінет
Графік роботи
Адреса
Україна, м.Вінниця, пров. К.Широцького 3А